Sıkıntı Dolu Bakışlar

Puppy730

Merhabalar. Konuyu açma sebebim, miniklerimin bana sıkılmış olduğunu belli eden ve benim harika, yaratıcı fikirlerimi uygulama beklentisi içeresinde bana yönelen bakışlarıdır. Ama sorun şu ki, bende pek harika fikirler yok. Şimdiye kadar arada sırada oğlumla getir götür, kızımla olta ile oynardım. Veya ikisi birbirine sataşarak oynardı. Ama belli ki bayağı sıkıldılar ve aralarına beni de almak istiyorlar. Var mıdır miniklerinizle eğlenceli vakitler geçirdiğiniz güzel oyun fikirleri?

5 CEVAP

merveandac

Sakla-bul oynuyoruz bizde gayet keyifli oluyor :) Sevdiği bir oyuncağını önce koklatıp , gösterip sonra o farketmeden saklıyoruz ilk etapta kolay yerlere saklayın yoksa nazlılar oyunu bırakıp banane amaan da diyebilir arayışlarını izlemek ayrı keyifli bulduklarındaki yüz ifadeleri ayrı.. Saklambaçta oynayabilirsiniz Puppy ile duvara doğru yada bahçenizde otur komutu verip kolay yerlere saklanın ıslık çalın saklandığınız yerde heyecanlı heyecanlı koşuşturup sizi bulacaktır . Yakalamaca oynamıyoruz biz çünkü koşan insan gördüğü zaman oyun algılayıp üstüne koşabilir .

Puppy730

Bayağı yaratıcı bir başlık oldu. Bu yaratıcılığımı oyunlarda da kullanmam lazım.

BlindCat

Benimkiyle kovalamaca oynıyoruz biz çok saçama ama köpek gibi davranışları var :) attığım şeyleri falan getiriyo ben şey yaptım bir de tırmalama tahtasındaki iplerden aldım ve bizim eski mutfak masasının ayaklarına doladım bir sürü de ponpon sarkıttım yukarıdaki yerlerden :) ben olmadımmı çok güzel eyleniyor prenses

Puppy730

Teşekkürler :) Akşam üstü deneyelim bakalım. Yüz çevirirse buna artık kendi kaşındı sıkılacak artık. Dünden beri hepimiz etraflarında pervane olduk eğlensinler diye ama beyefendi teşrif etmedi. Bu sefer eğlenir umarım. Tekrar teşekkürler :)

Puppy730

Mantıklı aslında, Lucy'e deneyeceğim bunu. Ama en büyük buhran Puppy'den yayılıyor :/ Sıcak yaramadı bize.