Yaş Mama Kargoda Bozulmuş Mudur ?

Benim1kedimvar

Kesinlikle süratli olmayan ve çok yakınımızda olduğu halde telefonları suratımıza kapatıp kargomuzu geciktiren kargo şirketi çalışanının çok şükür getirmesiyle kargo elimize ulaştı .

Kaynar kaynar sıcak değil ama sıcaklamış , bozulmuş mudur ?

10 dk daha getirmeselerdi (elime 18.20 de geçti ) ürünü iptal edicektim . Üstelik çalışan evimize getirmeyip aşağıdaki dükkana bıraktı .

Endişem yaş mamanın bozulmuş olması .
Bozulmuş mudur ?

3 CEVAP

sezind

Mama pakette mi yoksa konservede mi? Eğer konserveyse bozulma ihtimalinin olacağını sanmam. Paketse de son kullanma tarihine ve pakedin üzerinde hava girecek delik olup olmadığına bakın.

Benim1kedimvar

Pakette 12 li . kutunun icinde urun . uzetine baloncuklu laylondan da sarmis. Uzerine tekrar paket . paketlemeden dolayi bor sekilde zarat gormemis ama hafif sicakti. Buz dolabinda duruyor su an . biftekli olani actim baktim kokusu normaldi . hic brit kullanmadim o yuzden bilmiyorum brit yas mama jelli mi oluyor sulu mu ?

Cotontzu_Siri

İçeriğinde kıvam artırıcı bir şey varsa jeldir