Patideki Yara

Minnak53

Arkadaşlar merhaba,
Minnağımın arka ayak patisinde diğer patilere nazaran orta bölgede hafif sertleşme ve kenarları yara olduğunu farkettim vete götürdüm 3 gün boyunca antibiyotik alerjik iğne yaptılar ama geçmedi banada sabah akşam baticon ve sarı merhem bizim kullandığımız kremden sür dediler yapıyorum fakat çok fazla iyi geldiğini düşünmüyorum tedavinin bana vet. Kimyasal deterjan gibi birşeye basmış olabilir dediler ama evde öyle açık saçıkta bir deterjanda yok normalde hills mama kullanıyordum 1.5 aydır royal canin kullanıyorum kitten 8 aylık kedim bu arada hiç başına gelen var mı böyle bir durum ? Mavi renk olan ise vetin sıktığı bir ilaç.

2 CEVAP

Reyyanhan

Yerim o ayağı :) arkadasim in da böyle olmuştu bir haftaya geçmişti . Sadece sprey ile

Minnak53

Reyyanhan spreyin adı nedir veya vetin teşhişi ne olmuş neden yara olmuş acaba ? Ben gidiyorum ama geçmiyor başka bir yere götürücem olmadı.