Yavru Kediye Yuva Gerekli

Bal_lokma

Az önce markete giderken 3 3.5 aylık bir erkek tuxedo kedi gördüm ele alışkın ve çocuğun birisi kuyruğundan kaldırırken yakaladım yalan yok vurdum çocuğun eline de çünki bunu yapmaması gerektiğini bilecek yaştaydı şuan balkonuma aldım hemen yumuşak bi yuva yaptım yemek ve su verdim ama benim kedimi görünce saldırma sesleri çıkarıyor anne sütü almış belli çocuklar bir haftadan daha fazla zamandır mahallede tek dolaştığını söylüyolar ailesi yokmuş ailemin haberi yok eve aldığımdan gizlice aldım çocuklar zarar vermesin diye kedime alışabilir mi sizce ve benim kedim çok kıskanç başka kedi kokusu alırsa benden uzaklaşıyor eğer iki erkek kedi zor olursa kendime alıştırmadan petshopçu bi arkadaşım var bu tür kedileri sahiplendiriyor ona vericem...

4 CEVAP

Puppy730

Öncelikle Allah sizden razı olsun. Yaptıklarınızı okumak terapi gibi geldi. Bunun dışında bence de aileniz izin verirse uğraşın biraz. Çok uzun bir süreç olabiliyor sabredin.

PERIveLIDYA

Bence alıştırmayı deneyin. İkisi de yavru olduğu için alışmaları daha kolay olur diye düşünüyorum. Bu arada gerçekten çok güzel bir şey yapmışsınız. Tebrik ederim :))

Bal_lokma

Bunu görüpte sessiz kalsam ezziyeti etmiş gibi suçlu hissederdim kendimi zaten çok tatlı alıştırmayı deniceğim alışırlar inşallah ama bayramda köye gidebilirim kendi kedimi götürücem o minik kuzuyuda götürebilirmiyim bilmiyorum eğer götüremezsem petshopçu arkadasıma emanet edicem

dollfacepersian

Aileniz izin verirse kademeli olarak alıştırmayı deneyin bence. Kedisi sizinki gibi olup bu şekilde alışan kedileri çok duydum