Acil Bakarmısınız

kuzenim arabayla eve dönerken sokagın ortasında göbegi düşmemiş yavru kedi bulmuş ne yedirebiliriz nasıl beslememiz gerekiyor veterinere yarın götürücez bugun açık bir yer bulamadık yakınlarda

6 CEVAP

seldmrprmk

Bir günlük idare edilebilir ama sonrasında da bakacaklarsa eğer kedi sütü almalılar. O boyutta bir kedinin yaşaması çok özveri isteyen bir durum. Size şimdiden söyleyeyim veteriner bir şey yapamaz, en iyisi sizin bir an önce süt annesi bulmanız olur. Çünkü bulunan yavru bir haftalıktan küçük. Biz o boyutta üç yavru büyüttük ama ömrümüzden ömür gitti. Bu yüzden size özelden iletişime geçin demiştim. Burada yazarak anlatamam. Dediğim gibi eğer kedi ölmezse ve teyzeniz bu sorumluluğu alacaksa seve seve tecrübelerimi paylaşırım.

Çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için benimde tercihim süt anne bulmaktan yana inşallah çok uzun yıllar yaşar ölürse çok üzülürüz

dollfacepersian

Göbeği düşmemiş derken göbek bağı düşmemiş anlamında dediniz sanırım.Normal süt vermeyin. Cat milk ile beslemeniz gerekiyor. Bulamazsanız laktozsuz inek sütü de olabilir. Birde bebek kedi bakımı hakkında şu yazıyı okumanız faydası olabilir.Umarım sorunsuz büyütebilirsiniz bebeği
https://kedilibirhayat.com/2013/10/01/bebek-kedi-bakimi-ve-kedi-sutu-uzerine/

seldmrprmk

Beslenmeden önce sıcak tutmalısınız. İki saatte bir beslemeniz gerekiyor, beslenirken sonra gaz çıkarmanız ve çiş yaptırmanız lazım. Eğer hala yaşıyorsa benimle özelden irtibata geçebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi veririm size

Kedi bizde degil teyzemde bizim kedimiz oldugu icin beni aradılar benımde bu konu hakkında hiç bi bilgim yok size sormak istedim göbek bagı dusmemıs kedi tuvaletini yapabılıyormu eczacı bebekler için olan mama tarzı birşey vermiş yedirmeleri için yarın sabahta hemen veterinere gidiceklee

dollfacepersian

Umarım bir sorun olmaz ve uzun güzel bir hayatı olur. Siz mi sahipleneceksiniz acaba?