Mantar Kedi

ygzkptn

Önceden sahiplendirme ilanı koyduğum kedimim mantarı varmış ve ben bunu bilmeden sevdim.forumda görmüştüm kedi mantarının sahibine bulaştığını ve bana bulaşır mı diye merak ediyorum (şu anlık sıkıntı yok.)

2 CEVAP

yanik_kedi

Mantar maalesef bulaşıcı bi hastalıktır veterinere götürmesilisiniz tedavi şart:(

dollfacepersian

Bazı mantar türleri bulaşabiliyor. Bunu ancak test yaptırarak anlayabilirsiniz. Fakat sadece biraz sevme ile bulasacığını sanmıyorum. Benim kedim suan mantar ve temizlemek,sevmek için sürekli temas ediyorum ve bulaşmadı,umarım bulaşmaz da