Sonradan Evimize Gelen Kedi ?

Miril

Nerdeyse 1 ay dolmak üzere evde 1 kedim vardı ve 2. Kediyi almıştım arkadaş olsunlar diye birbirlerine birşey dedikleri yok hiç beraber bir şey de yapmıyorlar öyle yanyana denk gelipte geçerken yeni gelen kedi bazen kokluyor bizimkini bizimkide onu tabi ama çoğu zaman pati atıp hirliyor geçer mi bu durum diye her gün bekliyorum gelen kedi bizede aynısını yapıyor mesela ben cagirmadan kucağıma geliyor sevdiriyor ben tutunca bir süre kızıyor hirliyor bu neden olabilir çok sevilmekten sıkılan kedi kaçar gider böyle ilk kez karşılaşmiş gibi hirlamamasi lazım diye düşünüyorum bize bir şey yaptığı yok ama önceki kedime pati atıyor tırnaklarını kestiğim için bir zararı yok ama o üzülüyor o pati atınca bağırıyor öyle yapınca o neden yaptın der gibi aslında yeni gelen kedi çok tatlı uysal sevecen ama bu huyu var sadece zamanla geçer mi kedime daha yumuşak davranır mi yoksa böyle devam eder mi diye merak ediyorum yaşayan oldu mu böyle durumlar aralarında arada kosusturmaca da oluyor genelde aksamlari birlikte uyumuyorlar aynı odada bile uyumuyorlar ben zorla yatiriyorum ondada bazen birsey demiyorlar bazen sinirlenip kaçıyo biri bir tarafa biri bi tarafa benim önceki kedim yeni geleni yaliyor kafasını falan arada ama korkuyor ondan pati attığı için işte durumlar böyle hâlâ 1 aydır bekliyorum olur mu dersiniz ?

1 CEVAP

PERIveLIDYA

Benimki başka kedilere 1 haftada alışıyor :/ demek ki kediden kediye değişiyormuş