Kediler Rüyalarında Bizi Görebilir Mi?

PERIveLIDYA

Az önce aklıma bu soru takıldı. Acaba siz biliyor musunuz kediler ya da köpekler bizleri rüyalarında görebilir mi? Yani mutlaka görüyorlardır ama bizi üzgünken ya da mutsuzken gördüklerinde onlar da üzülüyor mudur, rüyalarından etkileniyorlar mıdır merak ettim.

2 CEVAP

dollfacepersian

Bence bizi görmeleri mümkün. Kedim bazen uykudayken bir anda uyanıp koştura koştura yanımıza geliyor ve bize sevgi gösteriyor. Belki de uykusunda bizimle ilgili bir şey görüyordur diye düşünüyorum

Baharbzk311

Benim arkadasiminda kedisi var 2 aylik kadar gecen hafta onlardaydim kedi baska odaya gidip uyudu 1 saat sonra kosturarak geldi arkadasimi sevdi yaladi fln habire gozune bakti sonra tekrar uyuyakaldi . Buyuk ihtimal ruya gordu sonucta bizim sesimiz diger odaya gidiyor . Bence ruya goruyorlar ve ruyadan etkileniyorlar .