Hardalın Bıyıkları Kırılıyor

Ealbs

Arkadaşlar hardalın bıyıkları kırılıyor veteriner ilaç verdi ama şu an alamıyorum maması bitince mamayı da değiştireceğim vitamin eksikliğinden olabilir demişti ne yapabilirim ilacı alana kadar

9 CEVAP

Benim1kedimvar

Mümkünse mamasını bitmeden kapalı olandan alın

yanik_kedi

Açık mama almamanızı tercih ederim bayat olma ve kalitesiz olma oranları oldukça yüksek...kapalj mama olarak n&d , acana olabilir daha uygun fiyatlı isterseniz de golosi brit care ve profine tercihiniz olsun patili günler:)

Benim1kedimvar

Minnoş un da kırıkları var. Komşu kedisinin de ikimizin de kedisinin de bıyıkları kırılınca Biz de Hani mevsimsel olarak tüy döküyor ya o şekilde düşünmüştük. Vitamin eksikliğinden de olabilir aynı şekilde Hangi mamayı kullanıyorsunuz

Benim1kedimvar

Ama minnoşun bıyıkların da ki kırıklar bu kadar çok değil Sadece bir iki tane var bu zamana kadar da sadece bir kere bir bıyığı düştü

Ealbs

Mama açık mamaydı bilmiyodum bitince değiştireceğiz ama buna ne yapabilirim şu sn

Ealbs

Bir fikri olan yok mu

yasement

Hangi vitamin eksikligimis soyledi mi. Multivitamin alin isterseniz az az verirseniz macunlarin bi zarari olmaz

HAY_DOST

Vitamin eksikliğinden değil her kedi mutlaka bıyık döker sonra yenileri çıkar macun kullanmaya gerek yok.
Ayrıca açık mama almayın bir de markasını bilmiyorsunuz

Ealbs

Mükemmel bir veterinere gidiyorum ve vitaminsizlikten dedi farkındaysanız dökmüyor kırılıyor bıyıkları