Tavşanımın Yemi

jiem

Tavşanıma bugün yeni bir yem aldım çok yönlü bir yem içinde her şey mevcut. Kuru yonca,keçiboynuzu,tahıl,ayçekirdeği,mısır.. Sonra içindekileri okurken birden kuru havuç bulunduğunu gördüm ve yemi ilk verişimde kuru havuçları ayıkladım. Tavşanım daha 1 aylık bile değil. 6 aydan sonra meyve ve sebze veriliyor. Sizce ayıklamaya devam etmeli miyim? Yoksa havuçları ayıklamaktan vazmıgeçeyim??

2 CEVAP

PERIveLIDYA

Ben 6 aydan küçük tavşanlarıma havuç, salatalık kabuğu vs. (çok fazla olmamak kaydıyla yoksa ishal oluyorlar) veriyordum. Afiyetle yiyorlardı :)

jiem

Peki o zaman çok az vereyim kuru havuçtan♥