Acil Kedi Göz Sorunu

Berkaycihan

Kedimi veterinere götürdüm intihap YAda mikrop kapmamış darbe almış zamanla geçer dedi . Başka yapabileceğim bişey var mı yardım gerekli. Göz bebeği tepkisiz ve renk değişimi var ve 3. Göz kapağını kısıyor

1 CEVAP

İnstagramdan veterinerlerin sayfalarına yazsan bir de? Belki cevap verirler. Forumda vet var mı ya da aktifler mi bilmiyorum. Küçük şehirde yaşamak bu yönden berbat bir şey hayvan sahibi olunca anlıyorsun:/