Veteriner Var Mı

Berkaycihan

Acil bir durum var yardımcı olabilecek bir veteriner var mı

4 CEVAP

sezind

Bu saatte burada veteriner bulacağınızı sanmıyorum. Durum nedir belki daha önce başına gelmiş birisi yardımcı olur?

Berkaycihan

3 veterinere gittim hiç biri evcil pet hayvandan anlamıyor adamların işi büyükbaş hayvan , kedim gözüne darbe almış sanırım . Gözünde renk değişimi var ve 3 göz kapağını sıkıyor devamlı . Tek gözü devamlı sıkık . Bir Allah'ın kulu şunu yap demiyor

sezind

Gözünde ciddi bir hasar varsa mutlaka veterinerin bakması daha doğru olacaktır tabii ama bulunduğunuz yerde hiç kedi köpeğe bakan bir klinik yok mu?

Zeynooo

Veteriner şart. Benim kedim gözü capaklaniyirdu GENTA GUT aldım ve her göze 1 damla uyguladım 1 hafta da geçti. Fakat siz renk değişimi var diyorsunuz yani veteriner sart