Ogluma Dun Kardeş Geldi

polo

scoothic fold cins bir dişi ortalama 5 aylık aşılı bi hanım kız dun aramıza katıldı oglum 1buçuk yaş streat kısır mülayim dişi dun baya tısladı polo gayet dogal davrandı peşinden gidiyor koklamak istiyor bugun daha sakin geçti ama oglum normal rutinini yapmadı tuvalet yapmadı yanıma gelmedi psikolojinin bozulmasından korkuyorum ben mutlu olur sanmıştım

8 CEVAP

pongul

aynı odada ayrı ayrı oyun oynatın birinden yardım alıp. olta oyuncaklar olabilir. daha sonra aynı oltayla ikisini birlikte oynatmaya çalışın. aynı odada çok sevebilecekleri yaş mamaları yan yana koyup yemelerini sağlayın ya da ödül maması verin ikisine aynı anda yakın mesafede. bunlar işe yarıyor. iki kediyi de bol bol okşayın sevin. sevildiklerini bilsinler.

pongul

birbirlerine vurup saldırmadıkça sorun yok. siz çok müdahale etmeyin. tıslasınlar normaldir.

polo

ev çok geniş mudahele etmiyorum o tıslayınca hayır diyorum sadece kıza pek ilgi gösteremiyorum ama oda sevgi arsızı tam gelip gelip sürtünüyor burda tek sorun oglum bu duruma alışırmı kıskanırmı biz hep başbaşaydık ne insan ne başka hayvan benden uzaklaşmasından bana kızmasından korkuyorum şuan bile poposunu dönmüş kapının orda oturuyor

pongul

ne zamandır tek oğlunuz?

polo

onu yalnız olmaktan kurtarayım canı sıkılmasın dedim ama onun sevgisinide kaybetmek istemiyorum

polo

3 aylık geldi bana şuan 1buçuk yaşında her zaman uysal bir kediydi ama ben onu kedi gibi görmüyormuşum bugun başka kedi gelince fark ettim buyumuş kocaman olmuş oglum

pongul

ekseriyetle ilgi gösterin oğlana. mutlaka bunu hissetsin. alışma durumu biraz zamana kalmış ama ben alışabileceğini düşünüyorum sadece zaman gerek.

polo

teşekkür ederim ilginiz için sanırım ben çok hassas davranıyorum o benim ilk göz agrım can parçam üzülsün istemem