Ödül Maması

Ealbs

Arkadaşlar hardala ödül maması aldım ama nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olur musunuz

8 CEVAP

sezind

Ödül çubuğu mu aldınız yoksa kuru mama gibi olan ödül mamalarından mı ona göre sorunuzu cevaplamak amacıyla sormuştum kendi özel merakımdan değil.

Benim1kedimvar

Bende kapiya cikmaya çalışmadığında , (az su iciyor ) su ictikten sonra , onu taramama izin verdiğinde ya da öylesine veriyorum bazen görürüm istiyor o zaman da veriyorum

sezind

Fotoğrafını çekip koyar mısınız hangi üründen aldığınızı.

Ealbs

Nasıl kullanacağımı sormuştum

Ealbs

Kuru mama gibi olanı aldım yanlış anlamışım sizi lütfen kusura bakmayın

Benim1kedimvar

Benim kullandığım dreamies peynirli arkasında günlük 20 tane verilebilir

yaziyor ama ben daha da az veriyorum eğer o gün yaş mama da verdiysem çok çok az veriyorum 5 tane falan Eğer yaş mama vermediysem daha birazcık daha fazla veriyorum ama Kediniz yavru ise bence 5 tane falan vermeniz lazım yaş mama kullanmadığınız günlerde , benim arkadaşımın kedisi iki buçuk aylık o da günlük 5 tane falan kullanıyor bunu bir de sanırım 3 hafta içinde tüketmek gerekiyormuş

nyancat

Ben ödül mamasıyla kedimi eğitmeye çalışmıştım tam olarak şöyle sehpaya çıkmıştı bende yere vurarak in kızım dedim indi ödül maması verdim daha sonra yine çıktı in kızım dedim yine indi ama ödül maması bekledi yani ödül mamasını alabilmek için sehpaya çıkmaya devam etti bende farklı şekillerde kullanıyorum artık

Benim1kedimvar

Görüp *