Sokak Kedisi Sevme

Bkaanbs

Yavru kedi sevdim sokak kedisi. Yikadim eellerimi felan bir sey olurmu

11 CEVAP

yasement

Sokak kedileri ile opusuyorum. Kucagimda uyutuyorum. Yillardir bisey olmadi, sadece bir kez kene gecti. Uc saniyede aldilar onu da hastanede. Hic bisey olmaz, sokak kedilerine herkes mama su veriyor sevgiye daha muhtaclar.

sezind

Olmaz

Zeynooo

Ellerinizi yıkamışsınız zaten birşey olmaz . Ayrıca sokaktaki kedileri sevmekte çok güzel bir davranış.

Bkaanbs

4 yavru ve anneleri vardi damda . 2 yavru hic yanasmadi 1 tanesi de oyuncuydu kaciyordu sürekli. Ama nir bir tanesi cok uysal di Kucağımda uyudu sevdirdi felan annesi de izin verdi. Simdi korkuyorum ya annesi kabullenmezse diye kediyi. Oyle birsey olur mi . Onu düşündukten sonra hemen annesinin yanina bıraktım

yasement

Emziriyorsa oyle bi ihtimal var

Bkaanbs

Emziriyordu arada yavrular gidip sut içiyordu. Ama en son annesinin yanina bıraktım sonra 1 saat sonra kardesleri ve annesiyle mi diye gizlice baktım yanlarindaydi. Eğer annesi kabullenmezse ne yapmaliyim? Yanima mi almaliyim

PERIveLIDYA

Merak etmeyin kabullenir. Çok küçük değilse sorun olmaz.

Bkaanbs

Yani muhtemelen 2 ayliktir. Ama sut içiyordu . Benim Kucağımda yatan kendini sevdiren aralarındaki en güçsüzu en mazlumuydu . Diğerleri hoplar ziplarken bu kendini bana sevdiriyordu yani annesi birakirsa tek başına gecinemez

Denizzzzzz

Muhtemelen bırakmaz sıkıntı olmaz ama zaten yavaş yavaş anne hepsini emzirmekten vazgeçecektir eğer imkanınız varsa o minik olana özellikle ilave gıda bitamin fln verebilirseniz iyi olur en azından 2-3hafta sonra anne emzirmektwn vazgeçerse hayatta kalacak gücü ve enerjisi olur.kedi süt tozu veya bebalac 6 itibaren mama verebilirsiniz iyi gelir vitamin otanları oldukça yüzlsek çünki :) ;)

Bkaanbs

Yanliz ben kediye teyzemin daminda rastladim yani onlar adanada ben de tatildeyim adanada suan normalde mersindeyim yani kedileri birdaha goremem. Tek korkum yavrunun sokağa alisamayacak kadar hassas olmasi. Sokaktaki kediler ve insanlar vahsi burada

Bkaanbs

kediyi orada bıraktım umarım başına birşey gelmez