Köpek Maması

Mysumer

6 aylık husky'm var refleks mama kullanıyordum bir sıkıntı cıkarmadı şuana kadar ama ben yinede sormak istedim onun fiyatında tavsiye edebileceginiz mama var mı ? Birde artık yetişkin mi almalıyım yoksa yavru mamaya devam mı edeyim ?

7 CEVAP

merveandac

Bende uygun fiyatlılar arasında bozita önerebilirim , cotontzu_siri ' nin dediği gibi harika bir mama değil ama bütçenize uygun olur diye düşündüm. Birde o fiyatta mama öneremem , o fiyattaki mamalar berbat demek ne kadar doğru olur? Mutlaka araştırıp almıştır kendince sormuştur arkadaşta çevresindekilere belkide veterinerine , ekonomik durumun ne getireceği belli olmaz , köpeği başka mama yememişte olabilir bu kadar kesin kes yargılı olmaya gerek yok öyle değil mi HAY_DOST ?

Cotontzu_Siri

Uygun fiyata golosi veya bozita önerebilirim. Onlara da çok iyi diyemem ama reflexten daha iyi.

HAY_DOST

Reflex

canakavi

*********.com dan bonacibo alabilirsin aşırı harikulade değil ama ihtiyaç karşılar en azından. Ve reflex ten daha iyi.

burcuutoo

Bozita'yı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz iyi bir İsveç markası. Hem de çok lezzetli çeşitleri var geyik etli, somonlu gibi :))

Golosi kullanabilirsiniz özellikle kuru mamasını kullanıyorum ve severek yiyor benim çocuk, kilosu sağlığı da yerinde maşallah :D

HAY_DOST

Refkwx kalitesiz ve berbat bir mamadır keşke önceden araştırma yapıp alsaydınız
Elbette yavru köpek maması kullanmalısınız 1 yaşına kadar yavru maması zorunludur
Onun fiyatında tavsiye edebileceğim bir mama yok çünkü o fiyattaki mamalar berbat ama bonacibo olabilir gerçi onunda içeriği hiç iyi değil ayrıca internetten köpeklerde kepek sorunu çıkarttığı yazıyor