Yardımcı Olur Musunuz ? Kedim Zehirlendi.

yeldaC

Merhaba, bu sabah kedim önce mamasını küsmüş sonra 2 kere köpüklü sarı sıvı kusmustu. Hemen veterinere götürdüm. Gida zehirlenmesi olmus ve anemisi varmis. 2 tane iğne yapıp fitil ve antibiyotik verdi. Anemi içinde mamayı değiştirmemi söyledi. Durumu için pek iyi demedi. Şu ana kadar kusmadi ama hiç halı yok devamlı yatıp uyuyor. Bu normal midir ? İyileşme süreci ne şekilde oluyor. Yaşayan bilen kişiler yardımcı olursa çok memnun olurum.

7 CEVAP

patili

mutlaka bagışıklıgını güçlendiren birşeyler vermeniz lazım. vitamin macunları alın gimcatten.

lesibon

Tatlım veterineri beklemekten başka çaremiz yok . İnşallah bir an önce iyi olur ...

ursaminor

Geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşip sağlığına kavuşur.
Ben bir şeyi merak ediyorum. Gıda zehirlenmesinin nedeni neymiş? Mama mı bozukmuş? Evde saksı çiçeği filan mı yemiş?
Bunu da yazarsanız, biz de evde önlem filan alabiliriz. Teşekkürler.

yeldaC

Onu demedi neden olduğunu ama bozuk bişey yemiş büyük ihtimal dışarda asla bişey bırakmayin :(

yeldaC

Bugün biraz daha canlanmis. Gimcat nutri pockets biotinli ödül maması bephear multivitamini var dün bişey yememesi gerekiyordu bugun verdim ama teşekkürler cevaplariniz için :) inşallah düzelecek kızım.

lesibon

Vitamin ver ve onu huzurlu hissettiği bir yere yere koy .

yeldaC

Onu demedi neden olduğunu ama bozuk bişey yemiş büyük ihtimal dışarda asla bişey bırakmayin :(