Tüy Kestirme

Cotontzu_Siri

Kuşadası'nda Vet Marin isimli bir yerde köpeğimin tüylerini makasla 3 4 santim kalacak kadar tıraş ettirmeyi düşünüyorum. Fiyatı yüksek değilse diş bakımı da yaptırabilirim. Buraya daha önce giden var mı? Önerileriniz neler? Yakınımdaki tek pet kuaför burası. Güzelçamlı'dayım.

20 CEVAP

patili

denemeden cidden anlaşılmıyor. ben çok meşhur bi pet kuaförüne götürdüm kızımı. 1. traş çok iyi geldi. 2. kez gittik aynı yere. şuan kızımın tüyleri çok sert çıkıyor. aynı kişi kısalttı halbuki tüyleri makineyle. bir kısmı uzadı bir kısmı uzamadı sertleşti vs. dene bence.

PERIveLIDYA

Bence kestirmelisiniz. İyi gelir diye düşünüyorum havale sıcak olduğu için.

PERIveLIDYA

Havalar

HAY_DOST

Bilmediğiniz yere götürmeyin

HAY_DOST

Pet kuaföre mi götüreceksiniz?

HAY_DOST

Veterinerde de kestirebilirsiniz pet kuaför şart değil
50-500 e kadar çıkıyor fiyatı

HAY_DOST

Him=( o zaman o veteriner olamaz ya belgesi falan var mı? Gerçi fakültede isterlerse pet kuaforluk dersi alıyorlar

HAY_DOST

Başka veterinerleri arastirabilirsiniz İstanbulda pet kuaför çok vardır eminim

Cotontzu_Siri

İstanbulda değilim şu an. Yoksa istanbulda çok var. Hem dediğim yer aynı zamanda veteriner.

HAY_DOST

O zaman denemeden bir şey diyemeyiz

HAY_DOST

=((

patili

yıkama tamamen isteğe bağlı. ben yıkatmıyorum kedimi kesim sonrası.

Cotontzu_Siri

Teşekkürler. Bir de kestikten sonra yıkıyorlar mı? Daha 5 6 gün önce yıkandı. Yarın gitmeyi düşünüyoruz.

Cotontzu_Siri

Bildiğim yer yok. Burası hariç en yakındaki izmirde.