Eksik Var Mı? ?

HAY_DOST

Merhaba yeni sahiplendiğim köpeğim için depetime bir kaç şey ekledim eksik varsa lütfen söyleyin
Acana senior
Cozy ocean yatak
1 tane kulübe yaptıracağım marangoza ev içerisi için
Trixie yeşil göğüs tasması
Flexi 5m uzatma tasması
Köpek yagmurlugu bir kaç kıyafet
Köpek çorapları ve köpek ayakkabısı
Köpek bornozu

Marconun zaten pati kremi kolay tarama spreyi kuru şampuanı derken herşeyi eksiksiz var göz damlası kulak damlası 15-20 tane kıyafeti =) süslüyüz yahu=)
Köpek şampuanı furminator tarağı ...

Veteriner den çelik mama kabı boyun tasması ve büyük boy taşıma kabı almıştım

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Karbonhidrat oranı normal olduğu sürece patatesten zarar gelmez

HAY_DOST

Tamamdir onu alıyorum o halde

HAY_DOST

Şimdi ustacim senin köpeğin küçük ırk ben hiç küçük ırk bakmadım Marco ayda 30 kilo mama bitiriyor kaç kilo kaç ay gider

Cotontzu_Siri

Ben kuru mama kullanmadığım için emin değilim ama en son kuru mama alırsam diye yaptığım hesaplamaya göre 12 kilo 3 ay gidiyor, snowball'a 5 ay kadar gider diye düşünüyorum

HAY_DOST

Çok sağol yardımların için
Sende gececi misin?=D

Cotontzu_Siri

Evet

Cotontzu_Siri

Acana senior konusuna dönmem lazım. Köpeğin o kadar küçük olduğunu bilmiyordum. Acana fazla gelebilir, bence petcureana geçin.

HAY_DOST

İşte o yüzden söylemiştim dur bir DAKİKA hayır söylemedim jajsjs
Petcureanda patates var galiba=/