Kedime Bi Şeyler Oluyo

Zlatan

Kedim 3 günlür yeşil köpüklü kusuyo midesi boş olduğu içinmiş diye biliyorum. Yaş mamasını bile yemiyo iki yalayıp bırakıyo. Ara ara su verebiliyorum o da ağzına kadar götürünce içiyo. Veterinere gidicem ama fiyatları çok yüksek sanırım. Ne kadar tutar bi bilen varsa yazsın hemen götüreyim inşallah ya

15 CEVAP

Tsubasa9

https://www.google.com.tr/maps/place/Sakarya+%C3%9Cniversitesi+Sa%C4%9Fl%C4%B1k+Hizmetleri+Meslek+Y%C3%BCksekokulu/@40.759951,30.3657836,16z/data=!4m8!1m2!2m1!1svet+plus+sakarya!3m4!1s0x0:0x6b0c77ace4d36cf0!8m2!3d40.7575037!4d30.3689361 buraya tıklayabiliyormusun

Tsubasa9

Geçmiş olsun. Nerede oturuyosun

Zlatan

Sakaryada

Tsubasa9

Üniversiteye gitmeden Serdivan civarlarında bilgili ve paragöz olmayan vetler var. Ben orada okurken epey yardımcı olmuşlardı. Öğrenci olduğunu ve mesela kedine bahçede baktığını (sokak kedisi olduğunu söyleyebilirsen indirim yapıyorlar :) ) söylersen az bir ücrete bakarlar merak etme.

Tsubasa9

Bi tanesi Kentparkın arkasında kalıyo. İyidir orası. Biride Sakarya Üni Sağlık Hizmetleri Meslekyüksekokuluna çok yakın. Haritadan bakabilirsin. Dur sana konumlarını yollayayım.

Zlatan

Tamam yoldayım zaten atın

Zlatan

Hayır

batuhantopcu

Çok geçmiş olsun. Nesi varmış güzelliğin?

Zlatan

Serdivanın neresindeler

Ne oldu acaba iyi oldu mu kediniz

Esrabas778

Geçmiş olsun

Zlatan

Evet iyi oldu şimdi oyun oynuyo tsubasa bey sağolsun.

Zlatan

Evet iyi oldu şimdi oyun oynuyo tsubasa bey sağolsun.

Zlatan

Bilmem ki tam bilemiyoeum ama kusması geçti oyun oynuyo işte itileşti yani

Zlatan

Yoo ben bakabildiğimi düşünüyorum sabahtan zavallımı evde bırakıp akşam 12 de eve dönüp yatmıyorum onu seviyorum ilgileniyorum.