Hangı Irk Almalıyım

minillay

2.kedim olan dumana bir arkadaş daha sahiplenmek istiyorum kendisi british shorthair yine aynı cinsinden mi alıyım yoksa scotish foldmu sizce?

9 CEVAP

dollfacepersian

İki ırk birbirinden çok farklı değiller ve bence yardıma muhtaç bir kediyi sahiplenseniz de kedinizle iyi bir arkadaş olurlar.
Alacaksanız da lütfen petshoptan almayın,ülkemizde çok güzel cattery ler var. Oralardan almanız en iyisi olur ve isterseniz iyi cattery ler bulmanızda yardımcı olabilirim

pongul

fark etmez tekirle de anlaşır anlaşacaksa.

nevin_alkan

british se british shorthair alın bence hem yavrular safkan olur eğer çiftleştirirseniz eğer ikiside aynı cinsiyetten olacaksa scottish al değişiklik olsun

Denetra

Bence ırkli kedi alicaginiza bir yardıma muhtaç kediyi sahiplenin. Inanin daha sevap işlemiş olursunuz

KenanKral

Ankara kedisi

Luckyssss

Tekir sarman tuxedo bombay bunları sahiplenebilirsiniz en güzelide ücretsiz olmaları.

nevin_alkan

sarman veya tekir

fhatay

Eğer çiftleşecek ise aynı cins sahiplenin. Saf kan olurlar. Üstelik sadece sokak ta ki hayvanlar muhtaç değil. Cins kedilerine bakamayan insanların kedileri de bakıma muhtaç. Yok sa sonlara sokaklar oluyor maalesef. Ev kedileri sokakta olmadıkları için ne yapacağını da bilmez.

Luckyssss

Ama sokaklar cins kedi kaynasaydı zaten herkesin evinde cins kedi olurdu bence en cok sokak kedileri var sokaklarda