Kedim Grip Mi????

Zeynooo

Kedim beni koklayınca farkettim böyle ıslaklık var grip mi oldu acaba ??? Ve burnu ara da da olsa beyaz siyah karışık tüy gibi pislik oluyor????

2 CEVAP

ursaminor

siyah beyaz karışık tüy gibi pislik olmak nasıl bir şeydir? Hiç tahayyül edemedim yahu :D
Kedilerin burnu arada ıslak olabilir. Arada kuru olabilir bu normaldir. Az önce su içmişse mesela ıslanmış da olabilir. Islakken en olmayacak yerlere burnunu sokmuşsa kirlenmiş de olabilir.
İştah durumu nasıl? Yemesi yerinde mi?
Hareketliliği nasıl? Gerçi şimdi sıcaktan hepsi olduğu yere yığılıp kalıyor :D

Zeynooo

Çok hareketli yemeside iyi mamasını birkaç lokma kala bitiriyor. 2 aylık falan . Çok coşuyor özellikle geceleyin .