Yavru Tavşanlar Neler Yiyebilir

Sjsjsjsjsj

Yavru tavşanlar neler yiyebilir ??? Şimdiden teşekkürler

24 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bakımı kolay olabilir ama önemli olan bakımı değil. Siz bilirsiniz. Anlatamadım çünkü ben.

Benim1kedimvar

Ben tavsanima yonca da veriyordum

efruzg

Evde bakmak oldukça zor geldi bana çünkü her yere pisleyebiliyorlar biraz büyütüp çiftliğe götürdüm ben

Sjsjsjsjsj

Başka

Sjsjsjsjsj

.......

Sjsjsjsjsj

.....

Sjsjsjsjsj

.....

Sjsjsjsjsj

......

Sjsjsjsjsj

.......

Zlatan

MARULLLLL çok severler küçük patisini yediklerim. Tabiki bugd bunny den öğrendiğimiz kadarıyla havuç ve ben küçükken tavşanıma salatalık da veriyordum. Sakın suyunu eksik etmeyin

Sjsjsjsjsj

Tavsaninizin ne gibi zorlukları oldu

Cotontzu_Siri

Tavşanlar evcil hayvanlar değillerdir**

Sjsjsjsjsj

Evcil hayvanlar siz bakamamissiniz

Luckyssss

Yavru tavşana marul salatalık vb şeyleri verilmez tavşan yemleri kullanın