Kedi İdrar Analizi Yaptıran Var Mı?

sezind

Arkadaşlar kedisi için daha önce idrar analizi yaptıran veya bu konuda bilgisi olan var mı? Bilgisi olan tecrübesini ve yaptırdığı analiz için ne kadar ödediğini söyleyebilir mi teşekkürler..

3 CEVAP

sezind

yasemen size 20 lira dendiğine ve pamuk18pamuk sizden para almadığına göre sanırım çok da uçuk bir ücreti yok. Benim aklımda 200-300 gibi bir rakam vardı açıkçası. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

yasement

Yaptirmayi dusundugum icin fiyatini sormustum. 20 lira. Henuz yaptirmadim.

pamuk18pamuk

Ben yaptırmıştım ama biz sürekli müşteri olduğumuz için para almamıştı