Ağzını Boşluk Yapıp Giiihh Diyor Nedennnn?????

Zeynooo

Kedim ağzını açıp boşluktan gihliyor . Boğazında birşey var mi diye baktım birşey yoktu . Şu da içti. Çok garip bakıp böyle ses çıkarıyor. Neden bu şekilde davranıyor bilmiyorum. Çok korktum yardım.

4 CEVAP

Benim1kedimvar

Bunu hangi durumlarda yapiyor. Ve oturus sekli nasil oluyor

polo

sıcak havalardan soluklanmak için yapıyorlar o esnada su içmeye yönlendirin geçiyor bir haftadır poloda yapıyor

ugurorkide

Bazen kendilerini temizledikleri için tüy yutmuş oluyorlar o da yapabiliyor birde aşırı sıcakta olabilir

Zeynooo

Aniden yaptı yürürken yaptı oturuken de