Toy Poodle Im Var 3 Aylık Bu Cins Hakkında Bilginiz Varsa İse Paylaşırsanız Sevinirim ;)

Ruzgarrr

->

quote here

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

Çok akıllılardır, hızlı öğrenirler. Tüy dökmezler, kokmazlar, antialerjeniktirler. Çok oyuncu ve hareketlilerdir, günlük egzersize ihtiyaç duyarlar. Bakımları zordur, her gün taranmaya ve düzenli tıraşa (makas) ihtiyaç duyarlar. İnsanlarla ve diğer hayvanlarla iyi anlaşırlar ama istemeden ani korkmalarda veya zarar verildiğinde ısırma davranışı gösterebilirler, bu yüzden küçük çocuklarla yalnız bırakılmamalıdır. Çok iyi bekçilik yapar, bu koruma içgüdüsünden ötürü havlama problemleri vardır. Orta derecede sağlam, güçlü ve sağlıklılardır.

Ruzgarrr

Teşekkür ederim hemen hemen hepsi uyuyo zaten