Kedi Sakinlestirici

pinarcaya

Beaphar kedi sakinlestirici damla kullanan var mi? 1 saatlik yolda kendinden gecen kedimi biraz sakinlestirir mi?

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Kedi nanesi bir nebze daha sağlıklıdır.

Cotontzu_Siri

Evde yetiştirebileceğiniz, kedilerde sakinleştirici etki yaratan bir bitki. Aslında biraz kafayı buluyorlar da diyebiliriz. :D

sezind

Yolculuk için veterinerin önerisiyle ilaç kullanabilirsiniz. Kedinizin yaşına ve kilosuna göre vereceğiniz miktarı söylüyorlar.

pinarcaya

Kedi nanesi nasil bisey?