Kedi Kumu Önerisi

pinarcaya

Ever clean patilere yapismayan kum aliyorum. Cok memnunum fakat cok pahali. Bu sefer daha uygun birsey almak istiyorum. Memnun oldugunuz kum markalarini yazar misiniz?

17 CEVAP

ygzkptn

Sanicat active sabum kokulu

bircgim

silika kum dediğiniz hayvanınızın popısunu kanatabilir ve çişi içine emdiği için son derece mikrop barındıran bir kum hiç sağlıklı bulmuyorum ayrıca 0 kokumu iğrenç bir şekilde sidik kokusu yayıyor etrafa hiç tavsiye etmem
topaklanan iri taneli kokulu kumları öneririm kokusuz olanda baya işe yarıyor uygun olanlar yani ben hepsinden kullandım çokta markaya gitmenize gerek yok yani

Cotontzu_Siri

İnce taneli daha iyi topaklanıyor. Ama iri taneli daha az toz yapıyor.

ygzkptn

Hayır gayet iyi

ygzkptn

Eczacıbaşı kedi kumunun yorumlarını okudum sitede ve sanki evde ölü adam varmış diyorlar o kadar kötü kokuyor ve pisipisi topaklanması iyi ama tozu çok oluyor yazmışlar yorumlara

kittycat

Sanicat sabunlu çok güzel param olsa everclean alırdım ama sanicat de çok iyi

HAY_DOST

Ever clean kullanıyorum

HAY_DOST

Çok memnunum ayrıca gayet kaliteli

HAY_DOST

Silica kumlar öldürücü lütfen kullanmayin arastirmadiginiz zararlı bir şeyi de önermeyin! !!!

pamuk18pamuk

Pisipisi kullanıyorum ve memnunum yani ama biraz dağılıyor kokusuna bakarsanız tuvalet yani ne kadar iyi kokabilir ki :)

pamuk18pamuk

Benim kullandığım pudra kokulu bu arada ve çok güzel bir kokusu var taaa ki minnoşum tuvaletini yapana kadar :D

pinarcaya

Kokusu onemli degil hatta kokusuz olsa daha iyi. Hemen temizliyoruz zaten mecburen

pamuk18pamuk

@pinarcaya zaten öyle aman aman bir kokusu yok. Kokusu gelse bile hafif bir kokuya sahip. Zaten benim parfüme alerjim olduğu için kokulu şeyler kullanmıyorum

tika_waylan

Sanicat'in kalin tanelisi yoktu olsaydi ben de istiyordum simdi ince taneli oldugu icin eve dagilabilir biraz benim onerim kalin taneliyle karistirin mesela siz ever clean'den memnunsunuz ever clean alin ama soyle yapin ince taneliyi alta koyun uste ever clean kotun hem daha ekonomik olur.
Kalin taneli patiye tapismiyor toz yapmiyor ama ince taneli cok guzel topaklaniyor. Mesela Aanicat sabun cok guzel topaklaniyor ama baya da sabun kokuyor tertemiz ben careyi iki kumu karistorarak buldum ve cok memnunum.
Ben Quik kullaniyorum memnunum ama Ever Clean kadar iyi midir yorum yapamam. Sanicat daha baskin kokusu daha buram buram sabun kokuyor belki daha cok sevebilirsiniz. Ama bu kum konusu deneme yanilma yoluyla oluyor bir ay Sanicat bir ay Quik kullanin isterseniz Ever clean'i de patisine yapismasin diye tuvaleti temizlerken ustune ortun ustte kalsin patisine ince yapismasin.

pinarcaya

Benim de sanicat dikkatimi cekti. Sabun kokusu cok mu baskin?