Kedim Hangi Irktan?

MinuTr

Başıboş olduğundan emin olduktan sonra arabanın altına korkudan saklanmış bir kedi sahiplendim ama tekir ırkına benzer yanı yok daha çok cins kedi gibi rica etsem bilgilendirir misiniz?
Çok uzun tüyleri var..

7 CEVAP

Çok tatlış sarman

Benim1kedimvar

Sarman değil mi

sudenazzzzz

bencede sarman

pongul

cinsi domestic long hair / uzun tuylu tekir/melez.
renk tanimi sarman.

HAY_DOST

Öncelikle sarman kediler tamamen sarı olup turuncu çizgilere sahip bu bildiğimiz sokak kedisi pongul arkadaşımızın dediği gibi domestic long hair kitten olarak geçiyor

Cotontzu_Siri

Chinchilla, ragamuffin veya sarman.

Ealbs

Benimki de böyleydi chinchilla sanıyorduk ama tam bir sarman büyüyünce anlayacaksınız ve çok güzel olacak