22 Gün Önce Üretilen Mama Alınır Mı? Açıldıktan Sonra Kaç Gün Dayanır?

ege_levent

Merhabalar,
Köpeğim için BonaCibo Adult Dog Lamb & Rice Taze Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması'n almak istiyorum fakat 22 gün önce üretilmiş herhangi bir sorun çıkarır mı? Deneyimsizim ve köpeğim küçük bir ırk . Günde yaklaşık 150 gr kadar mama yiyor. 15 kiloluk mama yerine 3 kg civarı mamaları mı tercih etmeliyim? Ayrıca bir saklama kabı almam gerekir mi mama fermuarlı ?

7 CEVAP

sezind

Mama fermuarlıysa saklama kabına gerek yok, fermuarlar gayet güzel kapatıyor mamanın hava almamasını sağlıyor. Eğer tek bir kediniz varsa 15 kilo çok fazla gelir ve bayatlar. En iyisi 3 kiloluk almanız olacaktır tazeliğin korunması açısından.

ege_levent

Öncelikle teşekkür ederim tek bir köpeğim var 9 kilo . Mama 22 gün önce üretildiği için şüphe ettim almalı mıyım diye.

sezind

Sanmıyorum 22 günden bir şey olmaz. Fakat daha kaliteli köpek mamaları var isterseniz onları da araştırın.

ege_levent

Sizce hangi mamayı almalıyım? Pedigree uygun mudur?

ege_levent

Sizce hangi mamayı almalıyım? Pedigree uygun mudur?

HAY_DOST

Pedigree berbat bir mama markasıdır
Bonacibonun da ondan farkı yok
Acana orijen nd daha iyi mamalar

ege_levent

Teşekkürler