Köpeğimin Irkı Ne Nolur Yardım Edin

Princedog

Köpeğim yanımda değil annem açken bulmuş haftaya almaya gidicem ilk işim veterinere göturmek olucak ama şuan cok merak ediyorum,melez olabilir herhalde

11 CEVAP

Lunasibirya

Hay dost neden sinirlendin kız merak etmişki sormuş ayrıcacins takıntılı olup olmadığı kimseyi ilgilendirmez! Köpeğin bir kangal melezi:)

HAY_DOST

Sanki çok önemliymiş gibi bu kadar açık bir durum haline getirmeniz çok garip bu kadar mı cins takıntılisiniz

Luckyssss

Kangal melezi gibime geldi yada saf kangal da olabilir

Princedog

Teşekkür ediyorum cevab için

HAY_DOST

=))

sudenazzzzz

bencede kangal veya Kangal melezi de olabilir

Princedog

Arkadaş biliyosan yardım et işte

HAY_DOST

=))

Kadirbyrk

Kopeginiz benim kopegime cok benziyor benim kopegim almn kurdu kirmasi sizin kopeginizde alman kurdu kirmasi olabilir

Köpeğin çok güzel maşallah :) kangal melezi olabilir kaç aylık olduğuna bi bakın bence eğer saf kangalda normalden daha büyük ve yapılı durması lazım burdan anlayabilirsiniz

Cotontzu_Siri

Kangal