Kedilerimin Yanına Kedi

sudenazzzzz

benim iki kedim var kaçak la safir arkadaşım aylesinin yanına gidiceğ için kedisini bana bırakıçak kedi küçük oldu için safir le kaçak alşkın değilier sizce nağap malıyım

3 CEVAP

SelinTuksal

kediyi önce kutusundayken kedilerinize gösterin. eğer hırlar veya pati atarsa çok zorlamadan yeni gelen kediyi bi odaya koyun ve mümkün olduğunca onları yaklaştırmayın

mia1598

Benim kedim de eski sahibindeyken hep anne babasi ve kardeşleriyledi bizdeyken yarali bir kediyi getirmistik bir iki günlüğüne başta saldirmaya kalkti ama kızdık sonra yeni gelen kediyle degil biraz da onunla ilgilendik. ikisini birlikte sevdik alıştı direk. saldirmaya calismadi sonra .sizde gelen kediyle ilgilenirken onlarla da ilgilenin bide oyuncaklarini paylasmak isteyebilirler arkadasiniz kedisinin çok sevdiği bir oyuncagi da getirsin.

sudenazzzzz

teşekürler zaten giti