Pompompom

dollfacepersian

Merhaba herkese instagramda "pompompom" adlı bir üyeyi takip ediyorum. 3 tane birbirinden tatlı pomeranian sahibi. Köpeklerine yemek hazırlarken video çekiyor ve verdiği şeyler hazır satılan doğal şeyler ve benim çok hoşuma gitti. Köpeklerinin tüyleri mükemmel ve hepsi çok sağlıklı görünüyor. Ürünlerin isimlerini bilmiyorum ama köpek sahiplerini bilgilendirmek istedim. Belki ülkemize satan bir firma vardır ve kedi ürünleri de vardır diye düşünüyorum.
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

6 CEVAP

yasement

Evet ilk o hesap cikti ona baktim. Stalkluyorum o zaman.d

KedimVar

Öyle bir mama varsa kedilerime kullanmak isterim :)

yasement

Baktim simdi de kuru mama uzerine konserve mama koymus. Story de mi paylasiyor

dollfacepersian

Yasement
Onu biliyorum,hayır direk paylaşıyor. Biraz gerilerde kalmış olabilir. Bulmaya çalışacağım

dollfacepersian

Bu arada instagram adı "happy_pompompom" yanlış aklımda kalmış

Cotontzu_Siri

Ben buldum.Aktivait diye birşey koydu kaplarına.