Flexi Otomatik Köpek Gezdirme Kayışı...

Whitedog

Ben oğlumla daha rahat gezebilmek için Flexi'nin otomatik kayışını almıştım. üstünde ödül maması için saklama kutusu ve ışığı olduğu yazıyordu. (ya da ben öyle anladım) sizden ricam, acaba benimki gibi flexiyi alan var mı ? içinden öyle şeyler çıkıyor mu? yoksa ben mi yanlış anlayıp satın aldım? ( bu arada kullanma kılavuzunda saklama kabıyla ilgili hiçbir şey yazmıyor. sadece uyarılar vb. yazıyor. ) lütfen yardım edebilir misiniz??? :-)

7 CEVAP

ursaminor

Açılmaz :D
Bu videoyu izleyin: https://www.youtube.com/watch?v=LibO_3IL-o0
Bu da videoda gördüğünüz o aparat : http://www.*********.com/flexi-multiboxtasma-aparati
ayrı satılıyor o aparat. Aldığınız modelde aparatı takma yeri olduğundan öyle yazmış olabilirler bilemiyorum. Hangi siteden aldınız acaba? Yanıltıcı bilgi verdikleri için iade edebilirsiniz. Bu hakkınız var.

Puppy730

O aparatların bilgileri Flexi'nin tüm paketlerinde yazıyor, yanında verilmiyor. Ayrı olarak satın alınıyor.

Cotontzu_Siri

Sol üst köşede ışık olduğunu gördüm ama saklama kabının göremedim

Cotontzu_Siri

Yan tarafı açılıyor sanırım

Whitedog

Ursaminor ve puppy730 size çook teşekkür ederim :-D

Whitedog

orada yazıyor multi box diye ama sadece uzayıp kısalıyor. extra hiçbir şey yyok

Whitedog

çok evirip çevirdim biraz da zorladım ama nafile maalesef hiçbirşey olmadı:-(