Golden A Yuva Arıyoruz

ayseeny

merhabalar, hep bana denk geliyor bu aralar maalesef.. bu defada silivride yazlık sitemizde hafta sonu denize girmek için gelen günü birlikçi bir aile golden köpeklerini burada bırakıp gittiler. site sakinleri olarak ona Köpük adını verdik. köpek çok eğitimli otur-kalk-gel-git anlıyor, elinize tasma alınca oturup yanınızda bekliyor ki takıp gezdirelim. akıllı ve tertemiz bir hayvan anliyacağınız. Yarın gündüz vakti daha güzel fotoğraflarını çekmeye çalışacağım, köpeklerden biraz çekindiğim için öyle çok yaklaşıp genel fotoğraf çekemedim kusura bakmayın ama ilan oluşturmayacağım. sebebi ise daha önce oluşturduğum ilanlara bakkaldan peynir zeytin alırmış gibi her insanın atlamasıydı. bu sebepten GERÇEKTEN bir hayvana İNSAN gibi davranıp KORUYUP KOLLAYACAK ömürlük bir yuva arıyoruz. Silivrideyiz gerçekten sahiplenmek isteyen tertemiz bir insana gider umarım yavrumuz, ciddiyeti olan insanlar lütfen msj atsın

5 CEVAP

ayseeny

ARKADAŞLAR YANLIŞLIKLA 2 DEFA YÜKLENMİŞ SORU. BURADA CEVAPLAŞALIM LÜTFEN

ayseeny

??

sudedi

Bu ilanı yuva arayanlar kısmında açarsanız daha etkili olur.

sudedi

Oraya açamayacağınızı yazmışsınız. Ama soru cevap bölümüne köpek sahiplenmek isteyen birinin bakacağını pek sanmıyorum. Umarım iyi bir yuva bulur.

ayseeny

doğru diyorsunuz ama o zamanda çok mesaj geliyor bu güzel hayvanı öyle herkese veremeyiz güvenipte