Yorkie Bahçede Bakıyorlar

Lunasibirya

Arkadaşlar yanımıza Yen'i biri taşındı yavru yerlileri var 1 aylık bahçede bakıyorlar ve henüz aşı yapılmamış köpeğe ilgi gösteren yok sıcaktan korunucak bir evi dahi yok köpek sabahtan akşama kadar kapının önünde ağlıyor havlıyor resmen eziyet suyunu değiştiren yok tek ben seviyorum köpüşü ben ara sıra besliyorum adınıda hıyar koymuşlar :/

14 CEVAP

pamuk18pamuk

:( siz ona köylülerden falan bir ev yapmaya çalışın gölgede durması için ayrıca suyunu ve eğer varsa mama vermeye çalışın yada ev yemeğinden artanları falan :( yazık bu arada cins köpek mı?

pamuk18pamuk

köylülerden diye çıkmış da :D kolilerden demek istedim :)

Cotontzu_Siri

Çocuk heves etti diye petshoptan güzelliğine bakarak satın almışlardır. Bir hafta sonra çocuğun hevesi geçince atarlar sokağa. >:(

pamuk18pamuk

Cinsini yazmışsınız pardon

KedimVar

Bir aylık köpeği nereden bulmuşlar ki. Kimse köpeğinin yavrusunu sütten kesilmeden vermez bence. Daha büyüktür o. Siz konuşsanız belki verirler köpeği. En azından havalar sıcak üşümez dicem ama yanıyordur bu seferde zavallım. Bari siz koyun suyunu mamasını. Şikayet edebileceğiniz dernekler falan yok mu?

Sirinkedisever

Bir anlık heves işte böyle çocukları ANLAMIYORUM!!!.... O Fortunaydı dimi :D Yorkieler çok tatlı yaaa :3

Lunasibirya

Valla bende

Cotontzu_Siri

Bu sıcakta 1 aylık ve yorkie gibi hassas bir köpek bu şekilde yaşayamaz. :( onu mutlaka süt tozu ile beslemeli ve eve almalısınız.

Lunasibirya

Kesinlikle çoçukların hevesiyle almışlar evde 2 çocuk var mama aldım onun ırkı için özel onu veriyorum böyle hassas bir hayvana nasıl yapılır bu atıcakları zaman kesinlikle ben alıcam böyle olmaz bu kadın ben severken tiptip bakıyor görevimi yapıcam o yavruyu ordan kurtarıcam

Cotontzu_Siri

Petshoplar hayvanları annelerinden erken ayırıyorlar. Ki, anne bi daha hamile kalsın ve daha fazla para kazansınlar. >:(

Lunasibirya

Fotoğraf atıcım şimdi bakın Yen'i soru açıp

ursaminor

Neden silinmiş diğer açılan başlık? :/

KedimVar

Silinmiş mi? Çok tatlıydı belki bir daha yükler fotosunu. Çok uzuldum onun için:(

Lunasibirya

Yüklerim