Bu Ürünü Nerede Bulabilirim?

Cotontzu_Siri

Dışarıda köpeğimi kucağımda taşımak çok zor oluyor. Bu yüzden böyle bir ürün arıyorum. Yurtdışından getirtmek istemiyorum. Benzeri de olabilir. Fiyatı uygun olmalı. Nerede bulabilirim?

17 CEVAP

kedilikizzz

Normal bi çantadan farklı gözükmüyor bulabilirsin petshoplarda var çeşitleri ama normal fermuarı veya çıt çıtı olmayan bi çanta yani. Kim bilir ne fiyat koymuşlardır buna :)

Benim1kedimvar

Bu normal çanta değil mi ?

Bu çantaları internet satışı olarak gördüm ama dışarıda petshoplarda göremedim, ben de anakucağı gibi bir çanta beğenmiştim kedim için, henüz almadım ama fiyatlar gereğinden çok daha fazla. Ama siz bunu bir terziye gösterip aynısını yaptırabilirsiniz, tek yapması gereken fermuarsız, kalın tek bantlı ve astarsız bir çanta yapmak olacağından çok ucuz bir fiyata mal olur :) Tek önemli olan kumaş seçimi resimdeki gibi iç kumaş biraz daha tüylü kadife ve tok bir kumaş olmalı dışı her çanta kumaşından olur :)

Cotontzu_Siri

Sanırım ben kendim yapacağım :)

pamuk18pamuk

Bağlantıyı kopyalayıp google'a yazın

pamuk18pamuk

Resimdekinden değişik ama bu güzel gibi bir bakın isterseniz

BlindCat

yazın da kullanıcam dersenız polar

BlindCat

Kürk acarip sıcak olur köpeğiniz de kep çıkmaya çalışır

KedimVar

Ben bunlardan satan bir site görmüştüm, yabancı site değildi sma adını hatırlayamıyorum. Ama zaten köpeği dışarıya taşmayla çıkarabilirsiniz. Çantaya ne gerek var ki. Ben de kedim için bakmıştım içinde tasma takma yeri de oluyor kaçamıyor. :D

Cotontzu_Siri

köpeğin sığabileceği kadar büyük ve fermuarı yok

Cotontzu_Siri

Resim açıklamasını girin

Cotontzu_Siri

Bundan gördüm ama bunda rahat edemez gibi geliyor

Cotontzu_Siri

Tekrar atabilir misiniz

Cotontzu_Siri

İç kısmına polar kumaş mı, kürk kumaş mı kullanayım? Kürk kullanmak istemiyorum aslında :(

Cotontzu_Siri

KedimVar
Pazara, avmye falan giriyoruz. Bir de yoruluyor.