2 Aylık Köpeğe Tuvalet Eğitimi Nasıl Verebilirim?

Köpek bana geleli 3-4 gün oldu. 2 aylık ve kimse tuvalet eğitimi vermemiş. Aşıları daha bitmedi, bu yüzden dışarı çıkartamıyorum. Ne yapmalıyım?

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

İç mekan tuvalet eğitimi vereceksiniz. Eski sorulara bakın.

inciuskul

Evin belirlediğiniz bir kısmına gazete ya da bez serip oraya yapmasını öğretebilirsiniz. Veterinerlerde sahte çiş damlası da satılıyor onu sıkarak beze ya da gazeteye oraya yönlendirebilirsiniz

inciuskul

Evin belirlediğiniz bir kısmına gazete ya da bez serip oraya yapmasını öğretebilirsiniz. Veterinerlerde sahte çiş damlası da satılıyor onu sıkarak beze ya da gazeteye oraya yönlendirebilirsiniz