Kokuyu Ortadan Kaldıracak Kedi Kumu

KedimVar

Biz pisipisi ine taneli pudra kokulu kumu kullanıyoruz yaklaşık 4 yıldır. Aslında memnunuz ama kokuyu daha iyi engelleyen ve memnun kaldığınız bir kedi kumu var mı?

8 CEVAP

pongul

***********'da leos diye bir kum var sabunlusunu denedik. hem uygun fiyatlı hem de topaklanma ve koku kapatma performansı iyi. sanicat kadar da sabun kokmuyor. bu ürün link

ever clean halen en iyisi. tigerino nuggies de güzel. *******tan alabilirsiniz.

KedimVar

Yeni bakabildim. Bütün cevap veren kere tesekkur ederim. Ever clean i deneyecegim. Onun en iyisi oldugunu soylemissiniz.

Zeytinlicorek

Sanicat in sabun kokulusunu kullanıyorum. Kokudan bazıları rahatsız olabilir biraz keskin bir koku ama bence kokunun yayılmasını önlüyor. Sadece temizlerken kokuyor yani yakından. Onun dışında oda sabun kokuyor. Ama dediğim gibi koku biraz yoğun ve keskin.

Cotontzu_Siri

Ever clean

Cotontzu_Siri

Bir ürün biliyorum ama türkiyede satılmıyor. Çiş koku moleküllerini bulup yok ediyor. Hiç bir ekstra kokusu yok ve tamamen zararsız.

Cotontzu_Siri

Sprey

pongul

ever clean lavantalı ve multiple cat en sevdiklerim.

KedimVar

Tesekkurler :)) deneyecegim onlari