Kedim Isırıyor

Toscana

3 aylık kızımız çok ısırıyor oyuncağa yönlendiriyoruz ama illa bizi ısırcak zamanla geçermi hayır diyorum bırakıyor ama fena ısırıyor inceden inceden kolumu dirseğimi elimi

10 CEVAP

Bulutcukkk

Benim kedimde cok isiriyo ama eline ip vb biseyler verince kesiyo insallah duzelir

Bulutcukkk

Ben bu soruyu cok arastirdim biliyorum eskiden sordun ama ben iyice arastirdim bu zmaana kadar bunun sebebi kedi kucukken yanlis oynatmam kucukken ona elimiz ayagimiz ile deyil daha cok tuylu yumusak onlarin sevicegi oyuncaklar ile yaklasmaliyiz ve ayreten kedi karin sirt gobek gibi yerlerden sevilmeyi kuyrukda dahil sevmez sadece yanak cene alti ve kafa ustu gibi yerlerden seversek kendinden gecer ve severken halinden memnun deyilse kuyrugunu oynatir veya kulaklarini arkaya yatirir kulaklari normal kuyruguda duz ise halinden cok memnundur iyi gunler tuyu kadar omru olsun

Minnak53

Ağaç yaşken eğilir şöyle ki eğer sizi ısırmaya çalışıyorsa canınızın yandığını belli edin yani oyun oynuyorsanız yüksek sesle hayır diyin ve oyunu kesin elinizi hızlıca çekmeyin yavaşça çekin sonra tekrar yanına gidin başını çene altını sırtını kısık sesle sakin sesle konuşarak sevin sonra oyuna başlayın en fazla bir iki kere yaptığınızda öğrenir benim oğlumda küçükken çok ısırırdı tavsiye üzerine böyle yaptım ve şuan ısırmıyor asla elimi ağzına aldığında yüzüme bakar sadece tutar.. çok işe yarıyor birde şuan 3 aylık bebe olduğundan dişleri kaşınıyor;)

Benim1kedimvar

Dişlerden

Toscana

inşAllah sagolun cevağlar için iyi geceler

KedimVar

Her kedi sevmez diye bir şey yok. ÇOĞU kedi sevmez.

KedimVar

Benim kedim seviyor. :))

Alfam

Yumuşak oyuncaklar koyun önüne gerekirse siz oynatin ki el ayak isirmayi unutsun :)))

Toscana

sagolun cevaplar için hayırlı geceler

GoldenOdin

Dişleri kaşınıyordur.