Trixie Köpek Tarağı

Whitedog

merhabalar. oğlum çok tüy döküyor ve bizim ordaki pet shop fırçaları çok kötü.
ilk resimdeki plastik yumuşak köpek fırası. ikincisi çift taraflı köpek fırçası.
sizden ricam acaba bu ürünelri daha önce kullanan varmı bilen?? hangisi daha iyi bilemedim. ikisi de petlebi den.

6 CEVAP

Benim1kedimvar

İkisinden de kedim için kullandım sağdaki tekli açıkcası verdiğim paraya üzülttürdü :D
Soldaki ise furminator kadar olmasada sağdakine göre iyi . ama kedi tüyü ile köpek tüyü bir midir bilemiyorum

Cotontzu_Siri

İlki iyi

Whitedog

benim1kedimvar teşekkürler.

Whitedog

Cotontzu_siri aslında ben de ilkini düşünüyordum ama stokta kalmamış şimdi başka sitelerden aynısını bulmaya çalışıyorum. teşekkürler :-)

Whitedog

ikisinden de vazgeçtim. ***********dan petzoom sipariş ettim. umarım iyi çıkar.

https://www.petzzshop.com/kopek-tarak-ve-fircalari adresinde güzel köpek tarakları var