2.Kedi

sarpyilmaz

Arkadaşlar 2.Kedimi sahipleneceğim bebişime arkadaş olsun diye veterinerlerde sahiplenmeyi bekleyen yavrucaklar var mıdır ilk kedimi bu siteden sahiplendim

3 CEVAP

SelinTuksal

evet sahiplendirme de yapıyor bazı vetler. ayrıca kediniz bebek ise alışması daha kolay olacaktır. aslında 2. kedinizi de bu siteden sahiplenebilirsiniz bence.

mehmet24us

bence de tekrar görüşebileceğiniz ve gerekirse geri verebileceğiniz birisi ile deneme süresi üzerinde anlaşarak alın. bazen kediler (yeni gelende olabiliyor) birbiri ile anlaşamıyor ve birbirlerine zarar veriyorlar. anlaşan bir kedi bulana kadar 1-2 deneme yapabilirsiniz gibime geliyor

Nursenaaaa

Benim kız kedim 8 aylık ve bir tane daha sahiplenecektim ve bu Konuda tedirgindim diğer kedim ankardan geldiğinde adeta Düşman gibi tıslıyordu onu dövmeye çalışıyordu Herkes alışmaz dedi 2 hafta geçti şimdi Can ciğerler Başlar da evden ayrıldığımda küçük diye berber bırakmıyordum küçük kedimi Oturma odasın da bırakıp kapıyı kapatıyordum ama Emin olun sonrdan alışıyorlar :)