Mamaa

RuzRuzo

N&D markası nasıldır suan proplan kullanıyoruz ama

20 CEVAP

yasement

Biz memnunuz, ayni derece proplandan da memnun kalmistik.

Karasuemin

Proplanı hic bi hayvansever tavsiye etmez zaten size

Cotontzu_Siri

Proplandan 1000 kat daha iyidir. Proplan 2 haftalığına köpeğimin hayatını mahvetti.

ursaminor

N&D Tahılsız Balkabaklı Kuzu etli Yabanmersinli Küçük Irk (bu ne uzun isim ya :D)
Bizim Zilli hiç sevmedi. Ağzına sürmüyor o derece sevmedi. İki tane parça yese annem sevinçten telefon ediyor bana.
Ben de şimdi ona Now! deneme boylarından alacağım.
Etrafımdaki hiçbir canlı ne aldığım ne de yaptığım yemekleri yiyor ya :D
Ne kadar bahtsız bir kişiyim :D

KedimVar

Tüy dökümünün artma sebebi tavuklu olması. Balıklısını tercih ederseniz tüy dökümlünde azalma olur. N&D daha iti bu arada.

RuzRuzo

Tamamdır köpeğim var :))

Cotontzu_Siri

Acana düşük tahıllı alın. Fiyat olarak da kalite olarak da mükemmel.

HAY_DOST

N&D kuzu etli elbette tahılsız

yasement

Kedi icin yazdim bu arada

RuzRuzo

Tamamdır o zamn nd ye bakıyım peki nelisi iyi

Cotontzu_Siri

Tahılsız olanlarından alın. Balıklı öneririm.

RuzRuzo

Ya tamam ben bitsin nd alıyım da nelisi hangisi iyi

RuzRuzo

Peki nd nin tahlısız la tahlıllısı farkı nedir

Cotontzu_Siri

Sizin kediniz mi var, köpeğiniz mi :D

Uygun fiyatlı bir mamaysa aradığınız Golosi derim. İyi bir mama fiyatına göre