Acil! Kedim Kardeşine Ve Bana Hırlıyor!

SelinTuksal

Arkadaşlar dün gece kedilerimi evde yanlız bıraktım. Geniş bir odaya kapatmıştım. Odanı penceresinde sineklik vardı dolayısıyla camı da açtım ancak kedilerimden biri (tılsım) o sinekliği delerek camdan atlamış ne zaman olmuş bu bilmiyorum bu sabah geldiğimde kedimin miyavlamaını duydum baktım ki yan bahçede almak için çok uğraştım ve sonunda başardım. Ancak diğer kedim (krem karamel)kardeşiyle odasına girdiğimde ikimize de hırlamaya, kardeşini hırplamaya başladı. Hala ikimize de hırlıyor ve bizden kaçıyor kardeşini kovalayıp hırpalıyor ben ne yapacağımı şaşırdım veterinere mi götürsem ne olur yardım Edin!!!

11 CEVAP

beragecu

ikinci kedimi alıp eve geldiğimde ilk kedim aynı tepkiyi vermişti,korkmanıza gerek yok tanıyamamış olabilir ama alışacaktır bir süre sonra.. siz mümkün oldukça ikisini yalnız bırakmayın,zorla aynı ortamlar da bulundurmayın

mypet18

bencede kaçan kedinin üzerine yabancı bir koku sinmiştir sonra evdeki onu düşman olarak görmüştür

eltarcin

Allah kolaylık versin:)

SelinTuksal

Şu anda ikisi aynı odada uyuyor ama biri koltuğun altında diğeri üstüne duruyor zaten kendisine yaklaştırmıyor kardeşini. Battaniye, tarak gibi ortak eşyalarını koklatıp bazı şeyleri hatırlamasını sağlamaya çalışacağım.

eltarcin

Şu an hala durum aynı mı?Yani 4 ay sonra :D Eğer aynıysa tavsiye verebilirim.

Canandisli

Belki disari kacan kedinizin ustunde baska bir kedinin veya bir seyin kokusu vardir yabanci gelmistir

Canandisli

Ben de soruyu yeni sandim ya :D

eltarcin

Canandisli
Cevaba çok güldüm:D

SelinTuksal

Oohoooo, ben bu soruyu sormamın arkasından neler geçti neler :D daha sütlaç ve kömür bile yoktu o zamanlar :D ki şimdi ananne oldum bile :)))

eltarcin

:D Bende cevap verecek soru arıyordum.Bu soruyu görünce tarihe baktım 4 ay önce:D Bende merak ettim durumunu.Sütlaç ile kömüre dikkat etmemiştim:D

SelinTuksal

Bu kızlar anlaşıyor artık da sütleçla kömüre nasıl alıştoracağım bilmiyorum :/ zorlu bir süreç bekliyor beni yine...