En İyi Vitamin Macunu ?

beragecu

Anket

trixe kedi maltı
(2 oy)
gim-cat multi vitamin paste
(20 oy)
beaphar multi vitamin paste
(2 oy)
Toplam (24 oy)

bağışıklık sisteminin güçlenmesi için kullanılabilcek en iyi macun markası hangisidir ?

11 CEVAP

sudedi

Cotontzu_Siri'ye katılıyorum. Ama ek vitamin takviyesi istiyorsan Gim-Cat kullanmanı öneririm. Ben kedimin yavruluk döneminden beri onu kullanıyorum ve oldukça yararlı. Tadı da (en azından benim kedim için) gayet güzel.

Cotontzu_Siri

Multivitamin macunu yerine bağışıklık güçlendirici kullanmalısınız.

Minnak53

Vitamin için gimcat multivitamini tek geçerin ;)

beragecu

ben kendi veterinerime sordum günde 1cc şeklinde 10 gün boyunca verip ara verin dedi,hayvanlar için olmadığı için karaciğerlerini zorlayabilirmiş etkisini de uzun vadede göteriyomuş.. ama aldım ve kullanıyorum şuan 7 gün oldu

beragecu

bağışıklık güçlendirici olarak ne önerirsiniz ?

Toscana

ımuzing veriyorum bağışıklık için veteriner tavsiye etti kspsul olanın 4 te 1 ni veriyorum gunde

beragecu

merhaba immuzinc şurup olarak aldım her gün 1cc veriyorum,siz peş peşe kaç gün kullandınız acaba ?

pinarcaya

İmmuzinc veteriner onermeden de kullanılabilir m acaba? Bağışıklık güçlendirmek için..?

Toscana

benim kızım çok zayıf düşmüş yeterli anne sutu alamamış bulduğumda yarı öluydu surekli hastaydı sürekli üşüyordu sıcak su şişesinin üzrinde oturuyordu ayakları soğuktu devam edin bir süre dedi 1 ay yakındır kullanıyorum şimdi toparlandı yarın aşılara başlıcak sorucam gidince devam etme konusunda