Köpeğim Çok Durgun

rupi20

Normalde hareketli sürekli oyun oynayan yavru 2-3 aylık köpeğim var. Dün veterinere gittik ve aşı oldu, geldiğinden beri çok durgun bugün de aynı şekilde sürekli uyuyor. Bir sıkıntı olmasından korkuyorum?

7 CEVAP

rupi20

Büyük tuvaleti de biraz ishal gibi

Cotontzu_Siri

Aşı ağır gelmiştir

Kadirbyrk

Aynisi benim kopegimede olmustu asiyi yaparken vetiriner gikini cikartmamiati ama gittimmi cok sakindi 1-2 gun surdu

rupi20

Geçer mi bu hali herhangi bir sorun olmaz dimi? Daha ilk aşısı haftaya başka bir aşı daha olcak

Kadirbyrk

Yani benim kopegimde sorun olmamisti 2 gunde gecmisti sizin kopeginizidede gecer biyuk ihtimalle

pabloescobar

aşı ağır gelmiştir iki güne toplar kendini

rupi20

Bugün de kustuğunu gördüm ama kendine gelir mi