Ankara'da İyi Bir Veteriner Önerisi?

Glman

Ankara'da yaşıyorum bana gerçekten hayvan dostu ve uygun fiyatlı bir veteriner lazım demetevlerde oturuyorm

3 CEVAP

Miyuv

Size pek yakin sayilmaz ama yenibaskent veteriner klinigini tavsiye edebilirim diskapi tarafinda. Bir de sadece asi ve parazit gibi rutinleri icin yenimahalle ragip tuzun caddesinde yenimahalle veteriner klinigi var. Ama buraya ciddi vakalarda gitmenizi onermem. Sadece asilar diger vetlere oranla daha uygun. Onun disinda sokak hayvanina falan indirim yapmiyolar ama. Parazit hap ve damlayi da ordan kendim alip yapiyorum.

ceydatpcu

Hem uygun hem çok iyi birlik mahallesinde medica vet.ama sze yakinlk derecesini bilmiyrm

tika_waylan

Ankara'da olsam hic dusunmez Kedi Hastanesine giderdim keske İstanbul'da da oyle bir yer olsa.
Fiyatlari bilmiyorum ben tvde gordum sadece kediler icin olmaai donanimli.olmasi ilgimi cekti. Baska bir yere gidecekseniz mutlaka sikayet diye aratin gitmeden once burdaki onerileri dikkate alarak kendinzi de bir arastirma mutlaka yapin. Hatta eksi sozluk, sikayetvar, tavsiyeediyorum gibi sitelere de bakin.