Kedimin İlk Aşılarını Yaptıeıcam Ne Kadar Tutar

Zlatan

Kedinin ilk aşıları ne kadar oluyo

10 CEVAP

ursaminor

Belediye veterinerliği, sokak hayvanlarına ücretsiz hizmet veren birimdir.
Kuduz aşısı yasal zorunluluk olduğundan, bazı belediyeler bu konuda ev kedileri için de ücretsiz hizmet verebilmektedir.

pamuk18pamuk

Bizim veterinerimizde fiyatlar aşağıdaki gibiydi ama biz kuduz aşısını belediyenin veterinerine yaptırdık o yüzden ücretsizdi.
-1.Karma Aşı (50tl)
-Lösemi Aşısı(50tl)
-2.Karma Aşı(50tl)
-Kuduz Aşısı(ücretsiz)

pamuk18pamuk

Yalnız tekrar aşılarda Karma aşı 1 kere yapılıyor. Birde bişey daha diyeceğim normalde, yukarıda yazdığımdan farklı olarak 2.Karma aşı ve Kuduz aşısı yer değiştiriyor ama benim kedim küçük olduğu için veterinerimiz ilk önce 2.Karma aşıyı yaptı.

pamuk18pamuk

Çünkü küçük olunca kuduz aşısını kaldıramıyormuş sanırım sınır 3 aylık

olcayk

İzmir'de

iç-dış paraziti ücretsiz yaptırdım
karma 1 : 70
karma 2 :70
lösemi : 70
kuduz :70

hatırladığım kadarıyla 3 ayda bir de tekrar iç dış yani veterinerin söylediğinden hatırladığım bu. Yanlışsa düzeltin arkadaşlar.

ursaminor

Her şehirde farklı fiyatlar. Keşke şehri de yazsaydınız...

Zlatan

Belediyenin veterineri ne demek acaba belediyelere güvenilebilir mi

pamuk18pamuk

Ne konuda? @zlatan

Mineladyy

Bedava yapsalar keske

Ealbs

İstanbul avrupa yakası sefaköyde vetim bütün aşıları parazitleri 50 tlye yaptırıyorum tanesinin