Kedimin Boğazında Şişlik Var

Arkadaşlar kedimin boğazının sol kısmında bir şişlik var. Yaklaşık iki haftadır böyle. Depresyona girmek üzere çok keyifsiz. Geçen hafta hiç yemek yemiyordu. Geçer diye bekledim ama geçmedi ne yapmalıyım? Veterinere götürsem ne kadar tutar?

3 CEVAP

ursaminor

Nasıl bir şişlik var?
Fotoğraf koysanız aslında daha iyi olur. İnsanın kafasında bin tane şey canlanıyor...

ursaminor

Bu bölge lenf bezinin olduğu yer gibi duruyor açıkçası. Agresif bir şişlik olduğundan geçmiyor olabilir. Tiroid olabilir. Veterinerinize sorun telefon açıp bu durumu ve ne kadar tutabileceğini. Çünkü zaman geçtikçe ilerlemiş bir şey olabilir.
Elbette benim verdiğim bu bilgi kesin değil. Sadece fotoğraftan gördüğüm, şişliğin olduğu yer bunu işaret ediyor gibi duruyor.
Umarım en kısa sürede iyileşir...