Kedim Ağzını Tam Kapatmıyor

aykutay

Kedimin ağzı tam kapanmıyor bi sürelik bişey değil 3 4 saaattir böyle ne yapmam lazım

8 CEVAP

pamuk18pamuk

Bazen olabiliyor ama 3-4 saattir böyleyse bir şey neden olmuş olabilir ama çok büyük bir sorun yoktur heralde diye düşünüyorum bu arada kediniz çok tatlı maşallah :D

ursaminor

Kediniz, ağzı böyle açık durmaya başlamadan önce yoğun bir fiziksel hareket yaptı mı? Oyun oynamak, çılgın gibi koşmak vs.
Bizim kız oyun sırasında ve sonrasında bir süre ağzı açık dolanıyor. Hızlı nefes alıp veriyor. Sonra sakinleşince geçiyor bu durum.
Bazen de suyu uzun süre beklemişse, beğenmeyip içmiyor. Susadıkça ağzı açılıyor :D
Suyunu değiştirince hemen içiyor ve kapanıyor minik ağzı :)

KedimVar

Sıcaktan böyle nefes alıyordur. Benim kedim de sıcaklarında böyle nefes alıyor ama 1-2 dakikalığına.

aykutay

Sıcaktan değil 3 saattir böyle ağzı dışarda yağmur yağıyor yani hava pek sıcak değil

yasement

Korktu mu biseyden oncesinde bizimki araba yolculugunda boyle yapiyor ama surekli degil ara ara yapiyor

KedimVar

Evet hava sıcak değil ama ev sıcak olabilir bulunduğu yer olabilir. Eğer öyle de değilse ağzında bir problem olabilir.

aykutay

Neyse yarın sabaha kadar bekliyeyim geçmezse veterinere götüreyim

KedimVar

Bizimki de araba yolculuğunda yapıyor :))) ben sıcaktan diye düşünmüştüm evde de ara sıra yapıyor.